کارتخوان فروشگاهی

 

کارتخوان دستگاهی است ثابت یا سیار که با پذیرش کارت های بانکی امکان تراکنش های مالی و خدمات پرداخت الکترونیک را بوجود می آورد.

 

کارتخوان های ما در دو نوع ثابت و سیار با قابلیت های متنوعب چون اتصال به صندوق، پرینتر و کامپیوتر عرضه می شوند و این امکان را فراهم می کنند تا هر فرد متناسب با شرایط کسب و کار خود به کارتخوان مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد.

 

کارتخوان متصل به سیستم

 

این کارتخوان  قابلیت اتصال به سیستم های کامپیوتری را دارد و عملکرد آن به فرمان کامپیوتر است. بدین ترتیب که با صدور فاکتور در سیستم حسابداری یا پورتال سازمان، دستور انجام تراکنش به همراه مبلغ و سایر اطلاعات مورد نیاز از کامپیوتر به کارتخوان ارسال می شود و سیستم تنها در صورتی اقدام به چاپ رسید می کند که مبلغ سند از کارت بانکی مشتری کسر شده باشد. همچنین کارتخوان اطلاعات لازم برای ثبت در سیستم حسابداری یا پورتال را به کامپیوتر می فرستد. افزایش قابل توجه سرعت و جلوگیری از بروز اشتباهات انسانی، دستاورد مهم استفاده از این سرویس است. استفاده از کارتخوان های متصل به سیستم به سازمان هایی که با ارباب رجوع حضوری سر وکار دارند پیشنهاد می شود.

 

درگاه پرداخت اینترنتی

 

 درگاه پرداخت اینترنتی : دارندگان کارت های بانکی این امکان دارند، کالا و خدمات مورد نظر خود را از طریق اینترنت و بدون مراجعه حضوری خریداری کنند و وجه آنرا به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی یکی از روشهای آسان و امن پرداخت است. ما بنا به نیاز شما، درگاه های پرداخت اینترنتی را در دو قالب استاندارد و پیشرفته عرضه می کنیم مزایای درگاه پرداخت اینترنتی ما :

     بارگذاری با سرعت فوق العاده

     سازگاری با تمام صفحات نمایش

     سرعت بالای تراکنش

      مغایرت اندک

      امنیت بسیار بلا

      هوشمند کامل

      بدون قطعی

      بدون نقص

      گزارش گیری ریز تراکنش های انجام گرفته

(برای ثبت درخواست درگاه پرداخت اینترنتی و درخواست فروشگاه اینترنتی اینجا کلیک کنید)