سلام! ممنون که بابت شناخت بیشتر ما وقت می گذارید!

شرکت راهبرد هوشمند شهر هلدینگ فناوری اطلاعات شهر، پس از ادغام شرکت های (توسعه همیان شهر، فن آوری شهر آوازه) و با همکاری شرکت فن آوری ایمن شبکه (فاش) از زیر مجموعه هلدینگ از سوی بانک  ماموریت یافت تا به ارائه خدمات نوین پرداخت الکترونیکی بپردازد و پاسخگوی نیازهای جامعه در این زمینه باشد.

ظهور فناوری های اطلاعاتی جدید، تحولات عظیمی در زمینه خدمات بانکداری و پرداخت الکترونیکی رقم زده است. به همین منظور، شرکت راهبرد هوشمند می­کوشد سه محور اصلی ذیل را با ایجاد راهکارهای خلاق در حوزه پرداخت و بهره گیری از کاربردهای روزآمد دانش و فناوری دنبال کند:

۱-کمک به مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط

۲-تولید نرم­ افزارهای پرداخت

۳-پشتیبانی ابزارهای پرداخت

ما در مدت زمانی کوتاه توانسته ایم به دستاوردهای مهمی چون اجرای طرح های زیرساختی، طراحی و پیاده سازی سامانه های امنیتی نائل شویم و هم اکنون در مقام یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی در ایران مشغول به خدمت هستیم.

شرکت راهبرد هوشمند شهر

شرکت راهبرد شهر (سهامی خاص) به عنوان یکی از شرکتهای زیر مجموعه بانک شهر و با مسئولیت راهبری خدمات پرداخت الکترونیک به عاملیت از سوی بانک شهر فعالیت خود را آغاز کرد.فعالیت اصلی شرکت ارائه و توسعه راهکارهای پرداخت الکترونیک ، تامین زیر ساخت ارتباطی مورد نیازدرگاه های پرداخت وهمچنین اجرا و مدیریت حوزه عملیات راه اندازی و نگهداری درگاه های پرداخت الکترونیک با بهره گیری از شبکه گسترده و توانمند در سطح کشوری می باشد.تا بدین وسیله به شکلی مطلوب و اثر بخش پاسخگوی نیازمندیهای حوزه پرداخت الکترونیک مشتریان هدف خود باشد..

زمینه فعالیت شرکت

نصب و راه اندازی و پشتیبانی انواع دستگاه های کارتخوان (ارائه خدمات پرداخت از طریق پرداخت از طریق پایانه های فروشگاهی
صدور انواع کارتهای بانکی  (ارائه خدمات صدور و پشتیبانی انواع کارت های بانکی )
خدمات مرتبط با درگاه های اینترنتی (ارائه خدمات پرداخت از طریق شبکه پرداخت اینترنتی)

ایجاد توسعه  و ارائه راهکارهای حوزه پرداخت الکترونیک به منظور افزایش کارایی و کیفیت خدمات پرداخت بانکی

تامین و توسعه زیرساخت های نرم افزاری (نظیر سوئیچ پرداخت ، مرکز داده و سامانه های نرم افزاری مورد نباز ) و سخت  افزاری مورد نیاز درگاه های پرداخت الکترونیک

تامین ، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های ارتباط عملی و سراسری مورد نیاز پرداخت الکترونیک در سراسر کشور با هدف یکپارچه سازی و افزایش کیفیت

ارائه محصولات و خدمات ویژه و ارزش افزوده پرداخت الکترونیک به مشتریان

مدیریت عملیات درگاه های پرداخت شامل جذب پذیرندگان ، راه اندازی ، پشتیبانی و پرستاری تجهیزات و درگاه های پرداخت و سایر امور پذیرندگان

ایجاد شبکه توانمند سراسری در کشور به منظور ارائه خدمات اثر بخشی و مدیریت شده راه اندازی و پشتیبانی تجهیرات و درگاه های پرداخت حضوری

توسعه فنی و کارتهای شهروندی

صدور انواع کارتهای بانکی و هوشمند با قابلیت های فنی و ویژگیهای ظاهری متنوع مطابق نیاز مشتریان

اهداف و ماموریت:

هدف شرکت راهبرد هوشمند شهر :کسب رتبه برتر در زمینه پرداخت الکترونیک و تبدیل شدن به یکی از مطرح ترین شرکت ها در حوزه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک در بازارهای داخلی، منقطه ای و بین المللی .

صدور و توزیع انواع کارتها از جمله کارت اعتباری، نقدی، هدیه، بن کارت و …

نصب پایانه های فروش(POS) در مراکز تجاری، خدمات درگاه پرداخت اینترنتی، راهبری سیستم های خدمات کارت شامل سیستم های مجازی و پرداخت معمولی، پیاده سازی انواع پروژه های مرتبط با صنعت کارت

تنوع محصولات در حوزه پرداخت های اینترنتی و موبایلی.

ایجاد مزیت رقابتی توسط عرضه محصولات و خدمات متنوع پرداخت الکترونیک متناسب با نیازمندیهای کسب و کار و فرآیند پرداخت مشتریان ویژه، فراهم سازی و توسعه زیر ساخت های نرم افزاری، سخت افزاری و ارتباطی و سایر حوزه های فنی و عملیاتی به منظور ارائه خدمات مطلوب پرداخت الکترونیک و خلق ارزش برای مشتریان.

ایجاد شبکه گسترده و توانمندی نمایندگی در سراسر کشور به منظور ارائه خدمات نصب و پشتیبانی پایانه های فروشگاهی با کیفیت مطلوب و مورد انتظار مشتریان.

پیاده سازی سامانه جامع وفاداری مشتریان در قابل  LOYALITY PROGRAM

پاسخگویی به نیاز مشتریان در حوزه پرداخت الکترونیک با بالاترین امنیت و بیشترین سرعت.

تلاش در جهت ارتقای کیفیت خدمات، رضایت و تامین منافع استقاده کنندگان پرداخت الکترونیک با پیروی از اصول مشتری مدارانه و رفتار حرفه ای کارکنان.